Cis zakończył rundę jesienną

W meczu 15. kolejki klasy A (Grupa I) Cis zmierzył się dzisiaj z zajmującym dziesiąte miejsce w tabeli – Gromem Więcbork. Było to ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej. Gospodarze zdobyli prowadzenie. Po dośrodkowaniu w pole karne jeden z obrońców Cisa wybił piłkę głową pod nogi Bartłomieja Kosmeli, a ten pokonał Krzysztofa Czerwińskiego. Cis doprowadził do wyrównania. Lewoskrzydłowy Adam Szulc zbiegł ze skrzydła bliżej środka, ograł trzech miejscowych zawodników i z szesnastu metrów trafił do bramki. Do przerwy był remis 1:1. Drugą połowę drużyna z Cekcyna rozpoczęła niefortunnie, bo natychmiast straciła gola. Bartłomiej Kosmela otrzymał piłkę po zagraniu z rzutu wolnego, wbiegł w „szesnastkę” i trafił do siatki. Próby zmiany wyniku zakończyły się niepowodzeniem i Grom wygrał 2:1.

21.11.2020. 13:00: Grom Więcbork – Cis Cekcyn 2:1 (1:1)

Bramki: Bartłomiej Kosmela 2 (23, 46) – Adam Szulc (27). Sędziował: Szymon Bąkowski (Bydgoszcz).

W rundzie jesiennej Cis zdobył 13 punktów. W 14 meczach zanotował następujący bilans: 4 zwycięstwa, 1 remis, 9 porażek. Drużyna z Cekcyna strzeliła 21 bramek, a straciła 39. Ten bilans pozwolił na zajęcie przez podopiecznych Igora Kucenki dwunastego miejsca w tabeli, w stawce 15 drużyn.