Inauguracja rundy wiosennej w Cekcynie

Osłabiony kadrowo Cis zainaugurował dzisiaj rundę wiosenną w klasie A (Grupa I). W drużynie zabrakło kilku podstawowych zawodników. Ponadto w przerwie zimowej cekcyńską drużynę opuścił Dawid Suwalski, którego nowym klubem został Rawys Raciąż. Z kolei w zespole dzisiejszego rywala, Tarpanie Mrocza, wystąpiło kilku nowych zawodników, m.in. Damian Stasikowski i Krystian Born. Pierwszy z wymienionych był nawet w kadrze bydgoskiego Zawiszy (w pierwszej drużynie jednak nie zagrał), a drugi występował w rezerwach klubu z miasta nad Brdą. Obaj strzelili dwie pierwsze bramki dla gości, skutecznie wykonując rzuty karne. Do przerwy Tarpan wygrywał 2:0. Po zmianie stron przyjezdni zdobyli kolejne dwa gole i ostatecznie pokonali Cisa 2:0.

14.03.2021. 11:00: Cis Cekcyn – Tarpan Mrocza 0:4 (0:2)

Bramki: Damian Stasikowski (9-karny), Krystian Born (39-karny), Patryk Jarantowicz (56), Hubert Pawlak (64). Sędziował: Tomasz Linke (Tuchółka).