W sezonie 2002/2003 druga drużyna pod nazwą Cis II Cekcyn/Zielonka grała w 12-drużynowej klasie C (Grupa I). Po rundzie jesiennej rezerwy cekcyńskiego zespołu zajmowały drugie miejsce. Tabela po rundzie jesiennej: 1. Krajna II Sępólno Krajeńskie – 28 punktów; 2. Cis II Cekcyn/Zielonka – 22; 3. Start II Pruszcz – 20; 4. LZS Kościelec-Suponin – 19; 5. Wisełka Włościcbórz – 18; 6. Czarni Lniano – 14; 7. Myśliwiec II Gostycyn/Łyskowo – 13; 8. Victoria Cieleszyn – 13; 9. Vittra Kusowo – 12; 10. Grom II Osie – 11; 11. Taxus Komierowo – 11; 12. Nowi 1999 Żalno – 6.
KLASA C, GRUPA I 2002/2003 – RUNDA WIOSENNA
30.03.2003: Grom Osie – Cis II Cekcyn/Zielonka 4:2 (1:2)
Bramki dla gości: Krzysztof Pieczka, Krzysztof Babiński.
06.04.2003: Cis II Cekcyn/Zielonka – LZS Kozielec-Suponin 0:0
13.04.2003: Taxus Komierowo – Cis II Cekcyn/Zielonka 2:4 (2:1)
Bramki dla gości: Krzysztof Pieczka 2, Waldemar Suchomski (karny), Marcin Szamocki.
04.2003: Cis II Cekcyn/Zielonka – Start II Pruszcz 2:2
05.2003: Wisełka Włościbórz – Cis II Cekcyn/Zielonka 1:2 (1:2)
Bramki dla gości: Marcin Szamocki, Adam Miszke.
05.2003: Nowi 1999 Żalno – Cis II Cekcyn/Zielonka 0:3 (0:2)
Bramki: Marcin Szamocki 2, Grzegorz Jasnoch.
05.2003: Cis II Cekcyn/Zielonka – Vittra Kusowo 3:1 (2:0)
Bramki dla zwycięzców: Adam Miszke 2, Krzysztof Pieczka.
05.2003: Czarni Lniano – Cis II Cekcyn/Zielonka 1:0 (0:0)
Bramka: Rafał Ziółkowski.
05.2003: Cis II Cekcyn/Zielonka – Victoria Cieleszyn 0:1 (0:1)
06.2003: Krajna II Sępólno Krajeńskie – Cis II Cekcyn/Zielonka 8:5
06.2003: Cis II Cekcyn/Zielonka – Myśliwiec II Gostycyn/Łyskowo 3:1 (2:1)
Bramki dla zwycięzców: Adam Miszke 2, Krzysztof Pieczka.
Tabela klasy C, Grupa I – sezon 2002/2003.
Tabela opublikowana 16 czerwca 2003 roku w „Gazecie Pomorskiej”.
Miejsce |
Drużyna |
Mecze |
Pkt. |
Bramki |
1. |
Krajna II Sępólno Krajeńskie |
22 |
50 |
76-32 |
2. |
LZS Kozielec-Suponin |
22 |
40 |
48-33 |
3. |
Cis II Cekcyn/Zielonka |
22 |
39 |
69-40 |
4. |
Start II Pruszcz |
22 |
38 |
70-45 |
5. |
Wisełka Włościbórz |
22 |
37 |
54-39 |
6. |
Vittra Kusowo |
22 |
30 |
60-50 |
7. |
Czarni Lniano |
22 |
29 |
47-56 |
8. |
Taxus Komierowo |
22 |
27 |
50-54 |
9. |
Myśliwiec II Gostycyn/Łyskowo |
22 |
25 |
53-54 |
10. |
Grom II Osie |
22 |
25 |
42-50 |
11. |
Victoria Cieleszyn |
22 |
22 |
33-58 |
12. |
Nowi 1999 Żalno |
22 |
12 |
32-124 |