Cis z pierwszą porażką

Dzisiaj Cis w ramach rozgrywek klasy B zmierzył się w meczu wyjazdowym z Łokietkiem Wierzchucin Królewski. Rywal przed potyczką z cekcyńską drużyną zanotował dwie porażki, ale miał na koncie 3 punkty, więc jeden więcej od Cisa. Dlaczego? Bo otrzymał walkower za mecz z Olimpią Wtelno,w barwach której wystąpił zawodnik do tego nieuprawniony. Na boisku we Wtelnie gospodarze wygrali aż 5:0.

W dzisiejszym spotkaniu doszło do ostrej wymiany akcji, w wyniku czego padło aż 8 bramek. Do przerwy Łokietek wygrywał 4:2, a po przerwie obie drużyny zdobyły po golu. W efekcie gospodarze pokonali Cisa 5:3. Znów skuteczny był Fabian Dębicki (na zdjęciu), najlepszy dotąd strzelec Grupy I klasy B, który dwukrotnie trafił do siatki, a ponadto zaliczył asystę. Jednego gola uzyskał Damian Boniewicz. W klasyfikacji strzelców Fabian Dębicki nadal prowadzi, mając na koncie 5 goli, ale zrównali się z nim Patryk Kobylski (Fuks Wielowicz), który trzykrotnie pokonał bramkarza LZS-u Gryf Piaseczno/Skarpa i Dawid Krzynowek (Olimpia Wtelno), zdobywca czterech goli z TKP Tuchola. Drużyna z Wielowicza rozgromiła rywala na boisku w Skarpie aż 11:2 i jest liderem tabeli!

W czwartej kolejce Cis 11 września (godz. 11:00) zagra w Szynwałdzie właśnie z GKS Fuks Wielowicz.