LKS Dąbrowa Chełmińska kolejnym ligowym rywalem

W trzeciej kolejce klasy A (Grupa I) Cis, wicelider tabeli, będzie podejmował w Cekcynie LKS Dąbrowa Chełmińska, który zajmuje piąte miejsce w rozgrywkach. Gospodarze i goście dotąd odnieśli po dwa zwycięstwa, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Rywal najpierw pokonał w Tucholi Tucholankę 3:2, a potem wygrał u siebie 2:1 ze Spartą Przysiersk. W ostatnim meczu w wyjściowej jedenastce drużyny z Dąbrowy Chełmińskiej było aż czterech nastolatków i dwóch 20-letnich zawodników. Najmłodszym w podstawowym składzie był Łukasz Kociniewski, który liczy zaledwie 16 lat, a najstarszym – 28-letni Bartłomiej Siewert. Czy bardziej zaawansowany wiekowo zespół z Cekcyna, dobrze ułożony przez trenera Radosława Sijkę, poradzi sobie z młodszą ekipą rywala? Na to pytanie odpowiedź otrzymamy w niedzielę 1 września 2019 roku. Początek tego interesującego meczu o godz. 11:00 na Boisku Gminnym w Cekcynie. Pozostałe spotkania w Grupie I rozegrane zostaną 31 sierpnia.