W sezonie 1994/1995 Cis Cekcyn po raz pierwszy wziął udział w oficjalnych rozgrywkach ligowych. Grał w 10-drużynowej klasie B (Grupa I). Po rundzie jesiennej Cis zajmował trzecie miejsce w rozgrywkach. Tabela po rundzie jesiennej: 1. Jantar Pawłowo – 15 punktów, 2. Myśliwiec Gostycyn – 12, 3. Cis Cekcyn – 11 (bramki: 18-8), 4. Orkan Huta – 11, 5. LZS Kawle – 10, 6. Krajna II Sępólno Krajeńskie – 9, 7. Bizon Tuchółka – 7, 8. Tęcza II Brusy – 7, 9. Zieloni Łąg – 4, 10. Brda Rytel – 4.
KLASA B, GRUPA I 1994/1995 – RUNDA JESIENNA
04.09.1994: Cis Cekcyn – Zieloni Łąg 4:0
11.09.1994: Cis Cekcyn – Tęcza II Brusy 0:0
18.09.1994: Myśliwiec Gostycyn – Cis Cekcyn 1:1
25.09.1994: Cis Cekcyn – Orkan Huta 4:1
02.10.1994: Krajna II Sępólno Krajeńskie – Cis Cekcyn 1:0
09.10.1994: Cis Cekcyn – LZS Kawle 3:0
16.10.1994: Brda Rytel – Cis Cekcyn 0:3
23.10.1994: Cis Cekcyn – Bizon Tuchółka 2:2
30.10.1994: Jantar Pawłowo – Cis Cekcyn 3:1
Cis Cekcyn w sezonie 1994/1995 zajął drugie miejsce w klasie B (Grupa I). Jantar Pawłowo utrzymał pozycję lidera, którą zajmował po rundzie jesiennej i wygrywając klasę B (Grupa I), wywalczył awans do klasy A. Postawa drużyny z Pawłowa była niespodzianką, bo w poprzednim sezonie zajął szóste miejsce w gronie 8 zespołów klasy B (Grupa I).
KLASA B, GRUPA I 1994/1995 – RUNDA WIOSENNA
23.03.1995: Zieloni Łąg – Cis Cekcyn 1:1
30.04.1995: Tęcza II Brusy – Cis Cekcyn 0:4
07.05.1995: Cis Cekcyn – Myśliwiec Gostycyn 4:1
14.05.1995: Orkan Huta – Cis Cekcyn 2:0
21.05.1995: Cis Cekcyn – Krajna II Sępólno Krajeńskie 3:2
28.05.1995: LZS Kawle – Cis Cekcyn 2:4
04.06.1995: Cis Cekcyn – Brda Rytel 7:0
11.06.1995: Bizon Tuchółka – Cis Cekcyn 1:1
18.06.1995: Cis Cekcyn – Jantar Pawłowo 5:2
Tabela klasy B, Grupa I – sezon 1994/1995.
Tabela opublikowana 10 lipca 1995 roku w „Expressie Bydgoskim” (zweryfikowana przez WGiE OZPN w Bydgoszczy).
Miejsce |
Drużyna |
Mecze |
Pkt. |
Bramki |
1. |
Jantar Pawłowo |
18 |
26 |
52-19 |
2. |
Cis Cekcyn |
18 |
25 |
47-19 |
3. |
Myśliwiec Gostycyn |
18 |
24 |
39-30 |
4. |
Orkan Huta |
18 |
21 |
45-43 |
5. |
Krajna II Sępólno Krajeńskie |
18 |
20 |
47-37 |
6. |
Bizon Tuchółka |
18 |
18 |
43-38 |
7. |
LZS Kawle |
18 |
15 |
41-41 |
8. |
Tęcza II Brusy |
18 |
12 |
27-46 |
9. |
Zieloni Łąg |
18 |
11 |
26-49 |
10. |
Brda Rytel |
18 |
8 |
23-68 |