W Cekcynie wygrał Grom Osie

W sobotę (19.09) w meczu klasy A Cis podejmował Grom Osie. Gospodarze znów z konieczności wystąpili osłabieni. Za żółte kartki przymusową przerwę miał Tomasz Słomiński. Z powodu kontuzji nie mógł zagrać etatowy bramkarz Krzysztof Czerwiński, więc między słupkami stanął napastnik Fabian Dębicki, dla którego był to debiut na tej pozycji w spotkaniu ligowym. Zabrakło też Jarosława Fojuta. Mecz nie ułożył się dobrze dla drużyny z Cekcyna, która już w 4 minucie straciła gola. Po dośrodkowaniu w pole karne głową piłkę do siatki skierował Adam Kolmajer. Po kwadransie było już 2:0 dla przyjezdnych. Tym razem Grom wykonywał rzut rożny, po którym znów głową Adam Kolmajer pokonał Fabiana Dębickiego. W 35 minucie na 3:0 podwyższył Bartosz Ligocki po zamieszaniu w polu karnym. Gospodarze nie wykorzystali kilka dogodnych okazji bramkowych. Dopiero w 90 minucie Cis zdobył honorowego gola. Akcję zapoczątkował w środku pola Patryk Krajna. Potem piłka trafiła do grającego trenera, Igora Kucenki, który „wyłożył” ją do Arkadiusza Hoffmanna, a ten posłał futbolówkę do pustej bramki.

19.09.2020. 16:30: Cis Cekcyn – Grom Osie 1:3 (0:3)

Bramki: Arkadiusz Hoffmann (90) – Adam Kolmajer 2 (4-głową, 15-głową), Bartosz Ligocki (35). Sędziował: Mateusz Muszyński (Nowe Dąbie).

Szczegóły z meczu >>>> TUTAJ

26 września (godz. 16:00) Cis zagra w Przysiersku z miejscową Spartą, która jest wiceliderem tabeli.

Na zdjęciu: Michał Brunka.