Runda wiosenna ze zmienioną kadrą

Po zimowej przerwie i rozegraniu serii sparingów drużyna Cisa wraca na boiska klasy B (Grupa I). Cekcyńska ekipa przystąpi do rundy wiosennej z pięcioma nowymi zawodnikami. Nie wszyscy z tych piłkarzy są jednak nieznani. Obrońca Daniel Pik (więcej o nim TUTAJ >>>) i napastnik Adam Szulc (więcej o nim TUTAJ >>>) grali już przecież w Cisie, a poprzednim ich klubem byli Czarni Lniano. Trzech zawodników przybyło z Tucholanki Tuchola. Są nimi: obrońca Bartosz Śliwa (więcej o nim TUTAJ >>>), skrzydłowy Grzegorz Rydzkowski (więcej o nim TUTAJ >>>), którzy treningi rozpoczynali w Cisie) i kolejny zawodnik linii ofensywnych – Krzysztof Chalat (więcej o nim TUTAJ >>>). Ostatni z wymienionych trenował z drużyną Cisa już od lata ubiegłego roku, a pierwsze kroki piłkarskie stawiał w Błękitnych Stare Miasto (woj. pomorskie).

Inauguracja rundy wiosennej nastąpi na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Tucholi, 2 kwietnia 2023 roku o godz. 16:00. Rywalem Cisa będzie Sokół Nowy Dwór, który po jesieni zajmuje dziewiąte miejsce.

Na zdjęciu: Daniel Pik.