Po obchodach 50-lecia nowe logo klubu

W sobotę 3 lutego 2024 roku w sali GOK w Cekcynie odbyły się uroczyste obchody 50-lecia klubu Cis, który początkowo funkcjonował pod nazwą Gwiazda. Dzisiaj wydano oficjalny komunikat odnośnie nowego logo. Komunikat brzmi następująco:

"Przez 50 lat istnienia klubu zmieniało się wiele... Zmieniały się nazwy, zarząd, prezesi klubu, zmieniali się zawodnicy i obiekty na których rozgrywane były mecze. Jednakże z okazji jubileuszu, obecny zarząd również postanowił coś zmienić. Powstanie nowych sekcji sportowych zobligowało Nas do podjęcia decyzji o ujednoliceniu logo klubu. Dlatego przedstawiamy Państwu nowe logo, które będzie nam od teraz towarzyszyło i będzie wspólne dla wszystkich zawodników GLKS Cis Cekcyn ".

W związku z tym klubowa strona internetowa ma już ujęte nowe logo, które prezentuję w tej aktualności. Warto odnotować, że projektantem nowego logo jest Patryk Krajna.