Cis zwyciężył w derbach

Dzisiaj Cis w derbach powiatu w ramach rozgrywek klasy A podejmował ósmą w tabeli, Tucholankę Tuchola. Mecz miał bardzo zacięty i wyrównany przebieg. Rozstrzygnięcie zapadło już jednak do przerwy. Fabian Dębicki zagrał z „piętki” do Arkadiusza Hoffmanna, który został sfaulowany w polu „szesnastki”. Sędzia Adam Drozdek zarządził rzut karny dla gospodarzy. Adam Szulc „jedenastkę” wykorzystał. Drużyna z Cekcyna miała jeszcze kilka okazji bramkowych, ale ich nie wykorzystała. Swoje szanse miała też Tucholanka, jednak dobrze interweniował Krzysztof Czerwiński, który wybijał piłkę na rzut rożny lub ubiegał zawodników rywala na przedpolu.

04.10.2020. 11:00: Cis Cekcyn – Tucholanka Tuchola 1:0 (1:0)

Bramka: Adam Szulc (43-karny). Sędziował: Adam Drozdek (Bydgoszcz).

Szczegóły meczu >>>> TUTAJ

W 9. kolejce Cis czeka spotkanie wyjazdowe. Rywalem będzie niepokonany LKS Dąbrowa Chełmińska, lider tabeli, który dotychczas wygrał aż 7 meczów i zanotował jeden remis. Spotkanie odbędzie się 10 października (początek godz. 16:00).

Na zdjęciu: Arkadiusz Hoffmann.